Knyken Skisenter > KNYKEN > Velkommen inn i Torstuggu
Velkommen inn i Torstuggu
20.09.2022
Ved skileikområdet i Knyken skisenter har det kommet opp en ny flott lavvo. Lavvoen kommer til å bli et flott samlingspunkt i mange sosiale anledninger. Nå har Knykenfolket kommet i mål med bygget, som de startet på i fjor. Knyken skisenter har gjennom et år veldig mange besøkende, både fra vår egen region, og fra andre steder i Norge. Nå er altså skisenteret utvidet med en stor og flott lavvo. Lavvoen står ved siden av den øverste gapahuken ved skileikområdet. Inne i lavvoen er det laget et fint ildsted, og det er laget benker og krakker rundt ildstedet.
Det er vinduer både på sidene og i toppen av lavvoen, slik at det kan komme inn dagslys. Det er også lagt inn strøm for øvrig lys og oppvarming.
Lavvoen ligger fint plassert i terrenget ved den øverste gapahuken.
Tor Wongraven og gjengen i Knyken(Bilde: Jorodd Asphjell) kan være stolte av Torstuggu, som kommer til å glede mange besøkende i Knyken skisenter.
For spørsmål om leie av lokaler i Knyken:
Daglig leder(ønsker primært henvendelser på epost)
Thor Arne Johnsen
Telefon 913 33 002
Mailadresse: leder.anlegg@orkdal-il.no
Velkommen til Knyken!
Relaterte saker:

Barnas Skifestival i Knyken
Orkdal Idrettslag inviterer til Barnas Skifestival i Knyken søndag 26. mars.Alpinbakken og barneskitrekket åpner
Alpinanlegget og barneskitrekket i Knyken skisenter åpner igjen søndag 5. mars.
Vil du bidra på kjøkkenet vårt?
Orkdal Idrettslag eier og driver Knyken skisenter.
Byttekveld skiutstyr
Orkdal IL arrangerer byttekveld/ salg av brukt skiutstyr TORSDAG 5.Skisesongen i gang i Knyken skisenter
Det så lenge ut til å bli en snøfattig førjulsvinter...
Tider for lys i lysløypa
Orkdal Idrettslag og Knyken skisenter har ei lysløype på ca...