Orkdal IL > HOVEDLAG > En takk til de frivillige!
En takk til de frivillige!
11.08.2013

Roar Ljøkelsøy, Anders Bardal, Andreas Stjernen, Alexander Stôckl, Erik Røste, Jarle Aambø, Petter Northug, Dario Cologna, Eldar Rønning, Marit Bjørgen, Heidi Weng, Kjell Erik Kristiansen, Vidar Løfshus, Trond Nystad, NRK Midtnytt og en TV2-stab på 35 personer er blant de som har vært i Knyken denne uka. Minst like viktig for at hoppskole, Toppidrettsveka og Sommerlekene skal bli vellykket er de frivillige i Knyken og Orkdal Idrettslag. Daglig leder i OIL Magne Fossbakk vil på vegne av idrettslaget takke alle frivillige som har bidratt i Knyken den siste uka:
Tusen takk!
Vi kan se tilbake på en av de mest hektiske arrangementsdagene i Knykens historie.
Hoppskole med overnatting og bespisning, Toppidrettsveka med hele verdenseliten i langrenn, anlegg og arrangementsseminar og Sommerleker der hopp, kombinert, skiskyting og langrenn har stått på programmet.
Jeg er meget imponert over vår arrangementsstab som bruker av sin fritid for å gjøre dette til en suksess for Orkdal Idrettslag. Alle gjøremål og utfordringer er gjort med et stort smil. Våre gjester har kommet med varme tilbakemeldinger. En stor takk til dere alle!
På vegne av Orkdal Idrettslag
Magne Fossbakk
Relaterte saker:

Velkommen til Orkdal Idrettslag og Knyken skisenter!
Orkdal Idrettslag driver og utvikler Knyken skisenter, et helårs rekrutteringsanlegg...
Velkommen til årsmøte i Orkdal Idrettslag
Årsmøte i Orkdal Idrettslag er mandag 31. mars kl. 19.00
Orkdal IL søker renholder i Knyken skisenter
Orkdal Idrettslag eier og driver Knyken skisenter.
Velkommen til Orkdalsmessa 2024
30. november og 1. desember er det klart for Orkdalsmessa 2024.
Bli med på Early Bird fredag 1. november!
Early Bird arrangeres første fredag i hver måned.
Varig Orkla Forsikring bidrar til aktivitet for barn og unge
Varig Orkla Forsikring gikk tidligere i år inn som en...