Knyken Skisenter > KNYKEN > Vil du bidra på kjøkkenet vårt?
Vil du bidra på kjøkkenet vårt?
14.01.2023

Orkdal Idrettslag eier og driver Knyken skisenter. Alpinanlegget er en sentral del i driften av Knyken, og et veldig populært tilbud for barn, unge og familier i vår region. Hver vinter bidrar over 60 frivillige for at alpinanlegget skal være åpent, i tillegg til Knykenfolket som daglig jobber med vedlikehold, tilrettelegging og preparering.
Knykstuggu er selve hjertet i Knyken skisenter. I Knykstuggu har folk mulighet til å ta en pause i skikjøringen, og man kan sette seg ned ved et bord for å slå av en prat og ta en matbit. Da pandemien kom stengte Knykstuggu, og det gjorde også kiosktilbudet. Nå ønsker idrettslaget og alpingruppa å gjøre noe med dette.
Orkdal Idrettslag ønsker å holde kiosktilbud og Knykstuggu åpent alle dager som alpinanlegg og barneskitrekk er åpent. For å få til dette trenger vi enda flere frivillige. Kunne du tenke deg å ta noen vakter i løpet av vinteren? Vakt på ukedager blir fra 18-21 og vakt på helg blir fra 12-17. Vi vi forsøke å ha et enkelt kiosktilbud.
Kan du bidra? Ring på, eller send en melding til:
Helene Dragseth - 902 97 973
Kristin Fossbakk - 473 09 850
Ingvild By - 916 98 919
Takk til alle som bidrar for å gi et best mulig tilbud til våre besøkende i Knyken skisenter!
Relaterte saker:

Barnas Skifestival i Knyken
Orkdal Idrettslag inviterer til Barnas Skifestival i Knyken søndag 23. mars.OIL vil utvikle "Hotel Cæsar"
I Knyken skisenter har det over mange år blitt stadig...
Vil DU bidra som frivillig under Knyken Live 2025?
Vi i arrangementskomiteen har fått ballen til å rulle langt...
Ustad NKS med gave til barneskitrekket
Før jul fikk Orkdal Idrettslag en meget gledelig overraskelse.
Fine skispor finner du på skisporet
I Knyken er det nå bra skispor på asfalten i lysløypa.