Avdelinger > SKI > Flotte premier fra Sport 1 under Sørprennet
Flotte premier fra Sport 1 under Sørprennet
30.03.2022
Det tradisjonelle Sørprennet ble arrangert sist helg. Rennet har vært arrangert på Søvasskjølen i mange år, men årets Sørprenn ble arrangert i Knyken skisenter. Rundt 60 deltakere stilte til start, med valgfrie distanser på 6,12 og 18 kilometer for trimmere, og 18 km for turrennklassen. Over 5000 deltakere totalt har støttet opp om Sørprennet gjennom alle de årene rennet har vært arrangert.
Resultater fra Sørprennet 2022 ser du her(turrennklassen).
Under årets Sørprenn stilte Sport 1 Orkanger med flotte uttrekkspremier. På bildet over ser du Egil Berdal, som stakk av med en flott sykkel, en Xeed hybridsykkel. Thomas Venn Fagerli ble den heldige vinner av et par Fischer Twin skin -ski, også de levert av Sport 1 Orkanger.
Orkdal Idrettslag takker de heldige vinnerne, og alle andre som stilte opp under årets Sørprenn. Værmeldingen var ikke god for helga, men likevel var det flotte skiforhold for de oppmøtte i Knyken skisenter.
Relaterte saker:

Det første skiføret for sesongen i Knyken
Tiden mellom sommer- og vintersesongen i helårsanlegget Knyken skisenter kan...
Artig på skitrening!
Torsdag startet Orkdal IL på med skitreninger for sesongen 2023/2024.
Velkommen til skisesongen 2023/2024
Langrennsutvalget i Orkdal IL ønsker alle velkommen til skisesongen 2023/2024!...Nesten 200 barn tok turen til årets skifestival i Knyken!
Orkdal Idrettslag inviterte til Barnas Skifestival i Knyken søndag 26. mars.
Godt oppmøte på sesongens siste skileik
På tross av noe rufsete vær- og føreforhold, var det...
Skileik med premieutdeling i Knykstuggu
Onsdag 1.mars arrangeres vinterens siste skileik i Knyken skisenter.Har det artig på skitrening
På torsdager er det skitrening i Knyken for aldersgrupper fra...