Leie lokaler Knyken

 

Orkdalscupen 2019

 

Live kamera knyken

 

 

Rent idrettslag

 

Kvalitetsklubb

 

Ullmax Orkdal IL

 

grasrotandel977074444.jpg

 

Orkla FK

 

Hjem » Styret

Styret

Daglig leder
Magne Fossbakk
Telefon: 911 39 450
Mailadresse: daglig.leder@orkdal-il.no

Ansvarlig hjemmeside
Knut Arne Bakke
Telefon: 951 33 249
Mailadresse: knutarb@online.no

Leder      
Kjersti Lund Olsen
Telefon: 456 67 999
Mailadresse: styreleder@orkdal-il-no 

Nestleder
Torodd Asphjell
Telefon: 988 10 261
Mailadresse: torodd90@outlook.com

Kasserer    
Leif Bryne
Telefon: 970 60 415
Mailadresse: kasserer@orkdal-il.no 

Sekretær   
Anne Grete Skarholt
Telefon: 959 41 915 
Mailadresse: 21anne.grete@gmail.com

Leder skiavdeling 
Eirik Selvnes

Leder fotballavdeling  
Monica Mo Skålholt
Telefon: 970 87 403
Mailadresse: leder-fotball@orkdal-il.no

Leder håndballavdeling  
Rune Breimo
Telefon: 903 68 089
Mailadresse: rune.breimo@dormakaba.com

Leder Trimavdeling 
Else Kristensen
Telefon: 950 63 394
Mailadresse: else@kristensentransport.no

Leder Anleggsavdeling
Thor Arne Johnsen
Telefon 913 33 002
Mailadresse tar-john@frisurf.no 

Regnskapsfører 
Orkdal Regnskapskontor
Sentralbordet Tlf. 72 46 64 10

 

 

 

 

Våre hovedsamarbeidspartnere

OrklaSparebank RGB liggende Svart

 

eika

 

tronderenergi logo

 

gjensidigeorkla

 

coop orkla moere

 

logo Orkdal kommune

 

orkland energi logo CMYK